Jaguar S-Type - 2005 r Naprawa powypadkowa, szkoda likwidowana z polisy OC sprawcy. Klasyczne najechanie na tył. Do naprawy wykorzystano nowe, oryginalne czę¶ci zakupione w ASO Jaguar.

 

BMW 750 Li F02 - 2010 r. Samochód uszkodzony po zderzeniu z sarn±. Samochód należacy do obywatela Niemiec. Do zdarzenia doszło na terenie Polski. Czę¶ci zostały zamówione w trybie expresowym w BMW. Po szybko przeprowadzonej naprawie wła¶ciciel mógł wrócić do Niemiec.

 

BMW serii 3 E90. Uszkodzony lewy bok po kolizji z innym samochodem na autostradzie. Szkoda likwidowana z polisy AutoCasco. Naprawa wykonana przy użyciu nowych, oryginalnych czę¶ci BMW.

 

Mazda 6 2011r. po uderzeniu w tył przez samochód Audi Q5. Naprawa bezgotówkowa przy użyciu nowych części z ASO Mazdy finansowana z polisy OC sprawcy zdarzenia.

 

Opel Astra IV (J) po zderzeniu z barierk± energochłonn± na autostradzie w Chorwacji. Szkoda likwidowana z ubezpieczenia Autocasco. Ubezpieczyciel zakwalifikował szkodę jako całkowit±, lecz wycena warto¶ci pojazdu na dzień powstania szkody była wykonana nieprawidłowo. Zrobili¶my swoj± wycenę, przedstawili¶my ubezpieczycielowi błędy jakie wykonał w wycenie warto¶ci samochodu. Rzeczoznawca ponownie przeliczył warto¶ć, szkoda została przekwalifikowana na częściow±, a nie całkowit± i finalnie naprawiliśmy Astrę przy użyciu nowych, oryginalnych czę¶ci zakupionych w ASO Opla.

 

Ford Mondeo Ghia MK IV. Kolizja z samochodem ciężarowym. Uszkodzeniu uległ cały bok Forda. Szkoda likwidowana z polisy OC sprawcy.Ubezpieczyciel chciał zmusić nas do użycia czę¶ci alternatywnych, nieoryginalnych, lecz my nie poddaliśmy się i wszystkie uszkodzone czę¶ci zostały wymienione na nowe, oryginalne zamówione w ASO Forda.

 

Naprawa powypadkowa VW Tiguan po kolizji z motocyklem. Szkoda liwkidowana z polisy AC. Wszystkie uszkodzone elementy zostały wymienione na nowe, oryginalne czę¶ci Volkswagen.

 

Opel Meriva po kolizji z innym pojazdem. Szkoda komunikacyjna z OC sprawcy. Bezgotówkowe rozliczenie kosztów naprawy bezpośrednio z ubezpieczycielem. Wszystkie uszkodzone elementy wymienione na nowe, oryginalne części Opel.

 

Volkswagen Polo Cross po kolizji parkingowej z samochodem dostawczym. Na zaparkowane Polo najechał Ford Transit podczas manewru cofania. Szkoda likwidowana z policy OC sprawcy, naprawa bezgotówkowa przy użyciu nowych, oryginalnych części Volkswagen.

 

Ford Fiesta - 2009 r. Samochód sprowadzony z Belgii. Specjalnym życzeniem właściciela było odbudowanie mocno uszkodzonego poszycia błotnika tylnego prawego, bez jego wymiany. Takiej też naprawy dokonaliśmy. Efekty pracy widać na poniższych zdjęciach.

 

Naprawa powypadkowa samochodu Renault Modus sprowadzonego z Niemiec. Pojazd odbudowany przy użyciu części używanych.

 

VW Transporter T5. Naprawa po kolizji parkingowej z przyczep±. Z pozoru niewielkie uszkodzenie, lecz poszycie boku lewego znacznie wgniecione, w zwi±zku z czym cała ściana boczna kwalifikowała się do wymiany. Element wymieniony na nowy, oryginalny. Karoseria przywrócona do stanu fabrycznego.

 

Volkswagen Golf V po uderzeniu w bok innego pojazdu będ±cego w ruchu. Podłużnice znacznie się zdeformowały. Samochód został odbudowany. Wyniki pomiarów punktów bazowych karoserii i geometrii zawieszenia po wykonanej naprawie wg danych fabrycznych.